زبان انگلیسی

آمادگی آزمون های انگلیسی

مرکز بین المللی آزمون های: BEC, TKT, TESOL, ESOL کمبریج ، و آمادگی آزمون های : IELTS, TOEFL, ELP, ELC, PET, KET, CAE, FCE و ...

بحث آزاد زبان انگلیسی

مکالمه پیشرفته، دوره های نقد فیلم، خبر و موسیقی، بازدید های مختلف با مباحث انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه کوتاه مدت، دوره های فشرده و ترمیک، متد های مختلف در آموزش، اساتید حرفه ای و Native ، گروهی و خصوصی

چرا زبان انگلیسی؟!

زبان انگلیسی سخته؟!

زبان انگلیسی را میتوان جزو ساده ترین زبان های دنیا دانست به همین دلیل در بین 5 زبان ساده دنیا برای یادگیری ، رتبه اول را دارد. زبان انگلیسی هیچ اصولی مبنی بر پوشش، جنسیت و توافق کلمات نداردو مسلما یک سیستم دستور زبان ساده دارد که اگر اصول و ساختار چینش جملات را یکبار یاد بگیرید دیگر به مشکلی نخواهید خورد. نکته ی دیگر اینکه یادگیری این زبان باعث میشود که درهمه جا کار شما راه بیوفتد!

کجا انگلیسی به کارمون میاد؟!

زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی، غنا است. همچنین به صورت گسترده در: باهاما، کانادا، هند، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، سنگاپور، سودان صحبت میشود.انگلیسی یکی از ۱۱ زبان رسمی در آفریقای جنوبی است.انگلیسی زبان رسمی ایالات متحده نیست و دولت فدرال آمریکا هیچ زبان رسمی را معرفی نکرده‌است ولی ۳۰ ایالت از ۵۰ ایالت آن انگلیسی را به عنوان زبان رسمی پذیرفته‌اند.

زبان انگلیسی چی هست؟!

یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد.چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست.انگلیسی امروزه از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است.

زبان تخصصی انگلیسی ESP

همه ی مشاغل برای رشد و ارتقاء ، زبان تخصصی خود را دارند که با یادگیری آن به پیشرف های مثبتی دست میابید، زبان های تخصصی مخصوص: پزشکان و پرستاران، مهندسان ، مدیران ارشد ، مدیران اجرایی، حسابداران، مدیران آموزشی، مهندسان IT، مهندسان مکانیک، وکلا، بازاریابان، دندان پزشکان، مدیران بیمارستانی و ... .

زبان بازرگانی به انگلیسی BEC

برای پیشرفت در تجارت و کسب و کار ، ارتقاء شغلی و درآمد عالی و یا حتی ساختن آینده شغلی خود ، باید زبان تجارت و بازرگانی را بدانید تا موفق شوید. مکالمات و مکاتبات بازرگانی، ایمیل نگاری و نامه نگاری، اصطلاحات بازاریابی و بازرگانی، فرهنگ و آداب تجاری، مذاکره و نتیجه برد - برد و ...، با مدرک بین المللی و BEC , Life Time دانشگاه کمبریج.

تربیت مدرس زبان انگلیسی TKT

یادگیری اصول آموزشی صحیح زبان انگلیسی، روش های بین المللی تدریس، آزمون سازی، برنامه ریزی و... همه بر پایه متد کمبریج با مدرک TKT دانشگاه کمبریج. می آموزید چگونه تبدیل به یک مدرس بین المللی زبان انگلیسی شوید و مدرکی Life Time دریافت کنید!

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح intermediate ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی Upper intermediate، مدرک و تحصیل یا آزمون های انگلیسی Advanced به بالا

دوره به صورت فشرده از Elementaryتا Advanced یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا  Advancedدوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد Free discussion تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد یا وزارت علوم اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد. همچنین موسسه مرکز بین المللی برگزاری آزمون های دانشگاه کمبریج نیز میباشد و مدرک معتبر اعطا می نماید.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

تجربیات ارزشمند ما در این زمینه یاری رسان شما هستند.

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه Elementary، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح Upper intermediate به بالا، نقد فیلم وخبر، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

شروع کد 68 زبان تخصصی بازرگانی BEC برای آخر هفته ها (جمعه ها ساعت 9 الی 14)

با مدرک

برای رزرو به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید

 

فرصت محدود

برگزاری آزمون TKT کمبریج، فرصت آخر، فقط با تلفن های موسسه تماس بگیرید تا شرایط آزمون را جویا شوید.

تمدید نخواهد شد

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)