زبان فرانسه

آمادگی آزمون های فرانسه

دوره های آمادگی آزمون های TEF, TCF, DELF, DALF, TEFAQ

بحث آزاد زبان فرانسه

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های فیلم ، نقد ، موزیک و داستان های فرانسوی

مکالمه زبان فرانسه

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و فرانسوی زبان

چرا زبان فرانسه ؟!

زبان فرانسوی سخته؟!

فرانسوی زبان بین المللی آشپزی، موسیقی، فیلم، حقوق، مد، تئاتر، هنرهای بصری و رقص است!! پس بسیاری از لغات آن با زبان فارسی، انگلیسی و اسپانیایی و آلمانی هماهنگ و مشابه است، دستور زبان گیرایی دارد که همانند ریاضی قابل درک و حل است. جذابیت این زبان این است که بزرگترین مسابقات در کشور فرانسه مسابقات دیکته و نوشتار زبان خودشان است!!!

کجا فرانسوی به کارمون میاد؟!

به طور گسترده در: فرانسه، کانادا، ماداگاسکار، کامرون، روآندا، بلژیک، سوئیس، کنگو، موناکو ، توگو، مالی و ...

زبان فرانسوی چی هست؟!

یک زبان رومی از خانواده زبان‌های هندو اروپایی است که توسط ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان مادری گویش می‌گردد. درحدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند و ۲۰۰ میلیون نفر دیگر هم آن را به عنوان یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند.

زندگی در فرانسه

زندگی در فرانسه تجربه‌ی زندگی در دنیایی مملو از فرهنگ و سرگرمی است. فرانسه دارای بزرگترین مساحت زمینی در میان کشورهای اروپای غربی است، پاریس یکی از بزرگترین شهرهای اروپا محسوب می‌شود.هم‌چنین هزینه‌ی زندگی در فرانسه بسیار پایین است. سیستم آموزش و پرورش فرانسه یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در سراسر جهان است

تحصیل در فرانسه

تحصيلات عالی در فرانسه در دانشگاه‌ها، مدارس عالی مهندسی و مؤسسه‌های هنرهای زيبا امکان‌پذير است. کسانی می‌توانند به دانشگاه‌ها و مؤسسات فوق راه يابند که ديپلم دبيرستان را گرفته باشند.بعضی دانشگاه‌ها به دانشجویان زیر ۳۰ سال و دارای صلاحیت‌های لازم سالانه بورسیه‌ای ۱۰,۰۰۰ یورویی اعطا می‌کنند.

مهاجرت به فرانسه

برای ورود به این کشور باید ویزای رسمی داته باشید اما به طور کلی:مهاجرت تحصیلی به فرانسه ، مهاجرت کاری یا مهاجرت از طریق کار به فرانسه، مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای سرمایه گذاری،اخذ اقامت و مهاجرت از طریق ازدواج در فرانسه

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های فرانسوی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در فرانسه و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی DELF به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)