زبان آلمانی

آمادگی آزمون های آلمانی

دوره های آمادگی آزمون های TEST DAF ، B2 ، ZD (B1) همراه اساتید با تجربه و موفق

بحث آزاد زبان آلمانی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های نقد فیلم و داستان های آلمانی

مکالمه زبان آلمانی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و مدرسان سفارت آلمان و اتریش

چرا زبان آلمانی ؟!

زبان آلمانی سخته؟!

یکپارچگی و وجود قوائد منطقی در این زبان که در سال های اخیر با ایجاد تغییر در دستور زبان آن ایجاد شده است، یادگیری زبان آلمانی را حتی از زبان انگلیسی هم ساده تر کرده است.بیشتر زبان شناسان زبان آلمانی را همانن ریاضی میدانند با قواعدی ثابت و موضون.

کجا آلمانی به کارمون میاد؟!

این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین ، لوگزامبورگ ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک صحبت میشود. در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید.

زبان آلمانی چی هست؟!

(به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از شاخه زبان‌های هندو- اروپایی و عضوی از خانواده زبان‌های رومی - ژرمنی غربی در کنار هلندی، انگلیسی و آفریکانس است و بیشتر در اروپای مرکزی صحبت می‌شود. زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است.

تجارت در آلمان

آلمان صنعتی ترین کشور در حوزه اروپا میباشد که برای موفقیت در آن باید زبان صنعت، تجارت و بازار آن را بشناسید، به همین دلیل مفتخریم که دوره های بازرگانی و بیزینس زبان آلمانی در موسسه ما برگزار میگردد.

تحصیل در روسیه

این کشوریکی از باکیفیت ترین سیستم اموزش وپرورش در دنیا را دارا می باشد، متقاضیان فراوانی برای تحصیل از سراسردنیا به این کشور مهاجرت می کنند تا در بهترین دانشگاه های مسکو ثبت نام شوند .نکته مثبت دیگر اینست که هزینه های تحصیل در روسیه بسیار مقرون به صرفه تراز کشورهای اروپایی است .

مهاجرت به آلمان

با دارا بودن شرایط مالی و یا حامی میتوان از ویزا های اقامتی و مهاجرتی همچون : توریستی و گردشگری ، سرمایه گزاری ، کار در تعطیلات ، ویزای تحصیلی ، ویزای کار و تخصص ، ویزا از طریق ازدواج ، ویزای پناهندگی و ... نام برد.

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های آلمانی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در آلمان و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری 45 اومین کد دوره بازرگانی زبان آلمانی، با مشاور خود تماس بگیرید.

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)