زبان ایتالیایی

آمادگی آزمون های ایتالیایی

دوره های آمادگی آزمون های بین المللی: ESTERNI , CELI, CILS, TELC با اساتید حرفه ای ، با تجربه و Native

بحث آزاد زبان ایتالیایی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های نقد فیلم ، خبر، موزیک و داستان های ایتالیایی

مکالمه زبان ایتالیایی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت ، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و ایتالیایی زبان با شرایط عالی

چرا زبان ایتالیایی ؟!

زبان ایتالیایی سخته؟!

خوشبختانه زبان ایتالیایی جزو 5 زبان در یادگیری آسان است و رتبه دوم را کسب کرده است، به طور میانگین تقریبا 6 ماه زمان نیاز است تا این زبان را روان صحبت و درک کنید. خبر خوب دیگر این است که اگر زبان ایتالیایی را بیاموزید میتوانیدخیلی راحت، آلمانی، فرانسه و اسپانیایی یاد بگیرید!

کجا ایتالیایی به کارمون میاد؟!

گستره وسیعی از ایتالیا، سوئیس، اتیوپی، مالت، واتیکان، سان مارینو، ونزوئلا، کرواسی، مراکش، اسلوونی، لیبی، تونس، سومالی، سومالی‌لند، اریتره، جزیره کرس و شهر نیس فرانسه ، آمریکا، کانادا، استرالیا، آلبانی، بخش‌هایی از کشور آرژانتین و قسمت‌هایی از برزیل ایتالیایی صحبت میکنند.

زبان ایتالیایی چی هست؟!

(La Lingua Italiana یا Italiano) از شاخه‌های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهات های زیادی دیده می‌شود. در بین زبانهای لاتین، ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک‌ ترین زبان به آن است.

زندگی در ایتالیا

کشور ایتالیا از لحاظ اقتصادی به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت شمال این کشور اقتصادی رو به رشد دارد و اغلب، شرکت های خصوصی در این قسمت فعال می باشند. در قسمت جنوب ایتالیا اقتصاد بیشتر بر مبنای بخش کشاورزی می باشد. این کشور از لحاظ اقتصادی چندان کشور قوی ای نیست اما با جاذبه های گردشگری خود اقتصاد را اداره میکنند.

تحصیل در ایتالیا

بهترین راه مهاجرت به ایتالیا، راه تحصیل است به همین دلیل تقریبا تمام متقاضیان مهاجرت باید حداقل دیپلم داشته، وهمچنین نکته قابل توجه این است که ایتالیا از مقطع دیپلم به بالا برای تقریبا اکثر رشته های تحصیلی ظرفیت ارائه ی پذیرش را دارد. فقط یک نوع ویزای برای اهداف مطالعه صادر می شود و شما بایستی در H.Ed. برای ثبت نام نهایی خود در یک موسسه معتبر در ایتالیا اقدام کنید.

مهاجرت به ایتالیا

قوانین ایتالیا کمی سختگیر تر نسبت به اقامت برخورد کرده است، اما میتوانید: مهاجرت از طریق ازدواج ، مهاجرت از طریق تولد، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق پناهندگی<br /> و یا ماندن و اقامت در ایتالیا به مدت ده سال را در نظر داشته باشید.

سوالات متداول شما:

صرفا برای  مکالمه و نوشتار مناسب و کافی A2، مدرک و تحصیل یا آزمون های ایتالیایی B1 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا A2 فقط 6 ماه، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 یک سال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در ایتالیا و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی ESTERNI به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)