زبان روسی

آمادگی آزمون های روسی

دوره های آمادگی آزمون های با اساتیدحرفه ای و با تجربه ، TORFL، A1 - A2 - B1 - B2 - C1 - C2

بحث آزاد زبان روسی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های فیلم ، نقد ، موزیک و داستان های روسی

مکالمه زبان روسی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و روس زبان با شرایط عالی

چرا زبان روسی ؟!

زبان روسی سخته؟!

در گروه سخت ترین زبان های دنیا که ،چینی ،عربی و ژاپنی هستند خوشبختانه زبان روسی قرار ندارد!! چیزی که زبان روسی را ترسناک جلوه میکند صرفا الفبای سریلیک آن است .اما، الفبای زیبای روسی را فقط دریک هفته میتوان به آن مسلط شد ومتوجه شد که این زبان شباهت زیادی به زبان انگلیسی درنوشتار و زبان های اروپایی در گرامر وکلمات هم معنا وتلفظ مشترک با سایرکشورها دارد.

کجا روسی به کارمون میاد؟!

زبان روسی زبان مادری ۱۴۵میلیون نفردر جهان است و۱۱۰میلیون نفر آنرا به عنوان زبان دوم می‌دانند. روسی زبان رسمی روسیه و کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و جمهوری کریمه ویکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. همچنین این زبان در کشورهای اوکراین، گرجستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان و اسرائیل صحبت می‌شود.

زبان روسی چی هست؟!

(به روسی: русский язык، تلفظ: روسکیی ییزیک) پرگویش ترین زبان اروپایی و هشتمین زبان پرگوینده جهان که در قسمت های زیادی از اوراسیا صحبت می‌شود. زبان روسی جزو زبان‌های اسلاوی به‌ شمار می‌آید و با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود. این زبان از شاخه Balto-Slavic ، هندی - اروپایی و زبان‌های اسلاوی شرقی است.

زندگی در روسیه

اقتصاد روسیه دارای یکی از سریع ترین نرخ های رشد در جهان است . مثلا تقاضای زیادی برای معلمان انگلیسی وجود دارد .هزینه زندگی و اقامت در روسیه ماهانه بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار درهر ماه تخمین زده شده است. اگر هزینه های مسکن در شهر مسکو را کنار بگذاریم هزینه های زندگی در این شهر بسیار کم تر ازغرب خواهد بود.

تحصیل در روسیه

این کشوریکی از باکیفیت ترین سیستم اموزش وپرورش در دنیا را دارا می باشد، متقاضیان فراوانی برای تحصیل از سراسردنیا به این کشور مهاجرت می کنند تا در بهترین دانشگاه های مسکو ثبت نام شوند .نکته مثبت دیگر اینست که هزینه های تحصیل در روسیه بسیار مقرون به صرفه تراز کشورهای اروپایی است .

مهاجرت به روسیه

ارزانترین و ساده ترین راه برای به دست آوردن ویزای روسیه ، ویزای توریستی و گردشگری آن است. اما با دارا بودن شرایط مالی و یا حامی میتوان از ویزا های اقامتی : ویزای سرمایه گزاری ، ویزای ترانزیت ، ویزای تحصیلی ، ویزای کار و تخصص ، ویزا از طریق ازدواج ، ویزای پناهندگی ، ویزای سیاسی یا مذهبی ، ... نام برد.

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های روسی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در روسیه و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی TORFL به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)