زبان اسپانیایی

آمادگی آزمون های روسی

دوره های آمادگی آزمون DELE , SIELE , B1 , C2 با اساتیدحرفه ای و با تجربه

بحث آزاد زبان اسپانیایی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های نقد فیلم ،موزیک و داستان های اسپنیش

مکالمه زبان اسپانیایی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و اسپنیش زبان همراه با مدرک

چرا زبان اسپانیایی ؟!

زبان اسپانیایی سخته؟!

خوشبختانه زبان اسپانیایی جزء 5 زبان آسان دنیا برای یادگرفتن است!! بیشتر کلمات با زبان انگلیسی هماهنگ است و از لحاظ نوشتن کاملا آوایی و روان انجام میگیرد. زمانی که شما یکی از زبان های ریشه لاتین مانند: اسپنیش، ایتالیایی یا فرانسه را آموخته باشید، یادگیری ما بقی زبان های لاتین برایتان عین آب خوردن است!

کجا اسپانیایی به کارمون میاد؟!

به صورت گسترده در:مکزیک، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، کلمبیا، آرژانتین، پرو، شیلی، بولیوی،مراکش، فرانسه، کاستاریکا، پاراگوئه، بریتانیا، اروگوئه، پاناما، فیلیپین، آلمان، ایتالیا، کانادا،پرتقال، هلند، بلژیک،سوئد، استرالیا، برزیل، لهستان، اتریش، دانمارک، اسرائیل،سوئیس، ژاپن، یونان، فنلاند، نروژ، روسیه، چین،قبرس، ترکیه، لوکزامبورگ، ...

زبان اسپانیایی چی هست؟!

(español)، یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویشترین زبان‌های جهان است. طی آمار سال ۲۰۱۴ زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گویشور به عنوان زبان مادری، دومین زبان پرتکلم جهان است بعد از زبان چینی است.اسپانیایی زبان مادری 400 میلیون نفر و مجموعاً 500میلیون گویشوراست.

زبان بازرگانی اسپانیایی

از آنجایی که تقریبا نیمی از جهان به زبان اسپانیایی صحبت میکنن و بیشتر تجار و صاحبان کسب و کار برای زبان دوم ، حتما اسپانیایی میدانند، ازین رو باعث موفقیت و پیشرفت شما میشود اگر زبان تجارت اسپانیا و بیزینس آنرا بدانید و بتوانید از آن استفاده کنید، اصطلاحات، لغات، فرهنگ و آداب تجاری همه به زبان شیرین اسپانیایی!

تحصیل در اسپانیا

در شهرهای بزرگ کشوراسپانیا مانند: مادرید ، بارسلونا و والنسیا دانشگاه های بسیار معتبری با رنکینگهای جهانی زیر 550 وجود دارند که از سراسر دنیا دانشجویان را به سمت خود جذب میکنند. هزینه تحصیل در اسپانیا نسبت به سایر کشور ها کمتر است و اگر بورسیه تحصیلی شامل شما شود، تقریبا به صرفه تر از تحصیل درانگلستان، استرالیا، کانادا و آمریکا میباشد.

مهاجرت به اسپانیا

یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به اسپانیا و کسب اقامت دائم این کشور ازدواج است ،اما با دارا بودن شرایط مالی و یا حامی میتوان از ویزا های اقامتی : مهاجرت کاری ، مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت پناهندگی ، مهاجرت سرمایه گزاری (خرید ملک، سرمایه در کار) ، مهاجرت بر اساس تمکن مالی.

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های اسپانیایی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در اسپانیا و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی DELE به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)