زبان سوئدی

آمادگی آزمون های سوئدی

دوره های آمادگی آزمون های Tisus , SWEDEX , B2 , C1 , C2

بحث آزاد زبان سوئدی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های نقد فیلم ، موزیک ، اخبار و داستان های سوئدی

مکالمه زبان سوئدی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و سوئدی زبان

چرا زبان سوئدی ؟!

زبان سوئدی سخته؟!

کلید قفل زبان سوئدی، دانستن در حد متوسط زبان انگلیسی است! اگر انگلیسی را کمی بدانید دیگر یادگیری سوئدی برایتان عجیب و سخت نیست. همچنین زبان آلمانی هم خیلی به یادگیری سوئدی کمک میکند. گرامرهای مشابه، لغات هماهنگ، تن صدای مشابه، همه ی این موارد به یادگیری شما کمک میکنند، پس اصلا سخت نیست.

کجا سوئدی به کارمون میاد؟!

به طور گسترده در فنلاند, ایالات متحده آمریکا , اسپانیا , بریتانیای کبیر ,کانادا , منطقه اروپا شمالی و کشورهای دیگر . همچنین زبان رسمی کشورهای سوئد ،فنلاند ،اتحادیه اروپا و شورای نوردیک است.

زبان سوئدی چی هست؟!

[به انگلیسی:Swedish] یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن می‌گویند. سوئدی زبان رسمی کشور سوئد به حساب می‌آید، اگر چه زبان‌های دیگری نیز در کشور سوئد استفاده‌است. زبان سوئدی با زبان کشورهای اسکاندیناوی از یک ریشه بوده و دارای همانندی‌های فراوان است.

زندگی در سوئد

کیفیت زندگی و رفاه سوئدی ها بسیار خوب و نرخ بیکاری در این کشور پایین می باشد به همین دلیل ظرفیت نسبتا خوبی هم برای مهاجران دارد. مردمان این کشور اغلب به زبان سوئدی صحبت می کنند بنابراین برای موفقیت بیشتر در کسب و کار و زندگی باید این زبان را خوب بدانید.

تحصیل در سوئد

مهاجرت تحصیلی به سوئد یکی از آسان ترین روش های مهاجرت و کسب اقامت این کشور می باشد ، مثلا: برای ادامه تحصیل در همه ی دانشگاه های این کشور نیاز به دانستن زبان سوئدی نیست، با داشتن مدرت آیلتس ۵ نیز در برخی از دانشگاه ها می توانید تحصیل کنید، دانشگاه های این کشور معتبر و خوب هستند و یا این که پس از تحصیل راحت تر می توانید وارد بازار کار سوئد شوید.

مهاجرت به سوئد

داشتن ویزا برای ورود به کشور سوئد یکی از قوانین سختگیرانه این کشور است، اما به طور کلی میتوان: مهاجرت از طریق کار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد ، مهاجرت تحصیلی به سوئد را نام برد.

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های سوئدی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در سوئد و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی SWEDEX به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)