زبان ترکی استانبولی

آمادگی آزمون های ترکی استانبولی

دوره های آمادگی آزمون های Yos , Alles, Tomer

بحث آزاد زبان ترکی استانبولی

دوره های بحث آزاد، مکالمه پیشرفته، کلاس های فیلم ، نقد ، موزیک و داستان های ترکی استانبولی

مکالمه زبان ترکی استانبولی

مکالمه فشرده و کوتاه مدت، دوره های ترمیک و آکادمی، با اساتید Native و ترک زبان با شرایط عالی

چرا زبان ترکی استانبولی ؟!

زبان ترکی استانبولی سخته؟!

برای یادگیری هر زبان جدیدی سختی هایی وجود دارد، اما زبان ترکی استانبولی تقریبا 1400 واژه از زبان فارسی ما قرض گرفته است!! نوشتار این زبان با حروف انگلیسی هماهنگ است فقط در تلفظ کمی تفاوت دارد، زبان آوایی است و با تمرین لحجه ی صحیح و تلفظ درست آواها میفهمید ترکی استانبولی اصلا هم سخت نیست.

کجا ترکی استانبولی به کارمون میاد؟!

گسترده وسیعی ازترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌هایی از عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی به این زبان صحبت میکنند.

زبان ترکی استانبولی چی هست؟!

(به ترکی استانبولی: Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۳٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند این زبان رایج‌ترین زبان از شاخهٔ زبان‌های ترکی می‌باشد.

زبان ترکی استانبولی تخصصی

دوره های تخصصی مکالمه پیشرفته ، تربیت مدرس زبان ترکی استانبولی، مترجمی زبان ترکی استانبولی ، دوره های زبان تجارت و بازرگانی ترکی استانبولی ، دوره های تخصصی مخصوص مشاغل و دوره های ترکی استانبولی در سفر و بازدید های گروهی یا خصوصی هدفدار

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه از 6 سالگی شروع می شود. مدارس ترکیه در دو نوع خصوصی و دولتی می باشد که تحصیل رایگان در ترکیه در مدارس دولتی صورت می گیرد و در مدارس خصوصی به توجه به مقطع تحصیلی شهریه دریافتی متفاوت می باشد.دانشگاه های ترکیه از اعتبار بین المللی برخوردارند و مدارک آن ها در سراسر دنیا معتبر می باشد. زبان تدریس در دانشگاه های ترکیه انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی و آلمانی است که البته با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متغیرمی باشد.

مهاجرت به ترکیه

برای ایرانیان ، نزدیکی و تبادلات با کشور ترکیه امتیازاتی به همراه داشته که در خیلی از موارد احتیاجی به ویزا و اخذ مجوز نیست : اقامت توریستی ترکیه ، بدون داشتن ویزا، اقامت ۶ ماهه توریستی در ترکیه با دفترچه اقامت،اقامت ۶ ماهه توریستی در ترکیه با دفترچه اقامت،اقامت تحصیلی ترکیه، اقامت کاری و استخدام، ثبت شرکت و کارآفرینی و ...

سوالات متداول شما:

صرفا برای مکالمه سطح A2 ، مکالمه و نوشتار مناسب و کافی B1، مدرک و تحصیل یا آزمون های ترکی استانبولی B2 به بالا

دوره به صورت فشرده از A1 تا B2 یکسال، دوره به صورت عادی و ترمیک تا B2 دوسال، دوره های کوتاه مدت بحث آزاد تقریبا دو الی چهار ماه

در پایان دوره ها، مدارک داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اعطا میگردد، در صورت شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت، گواهی نیز اعطا میگردد.

کارشناسان ما همیشه در خدمت شما هستند، جمله ایست که همیشه شعار ماست، پس قبل از هرگونه اقدامی، اول، با کارشناس خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما

چون ما موسسه ای هستیم که بیست سال است ، هدفان یعنی آموزش زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی را با افتخار و موفق دنبال میکنیم و تازه وارد این حرفه نشده ایم!

شروع ثبت نام دوره مکالمه از پایه A1 ، روزهای یکشنبه و سه شنبه ، ساعت 17:30 الی 20:30

آخر هفته، جمعه ها، ساعت 9 الی 14

آغاز دوره بحث آزاد برای سطح B1 به بالا، نقد فیلم و موسیقی، پنج شنبه ها 9 الی 14

پنج شنبه ها 14 الی 19

مشاوره تخصصی رایگان ، تحصیل در ترکیه و شرایط دریافت اقامت، با مشاور ارشد موسسه، جهت ثبت نام تماس بگیرید.

 

فرصت محدود

برگزاری مجدد آزمون آزمایشی TOMER به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان، پنجشنبه ساعت 15 . جهت هماهنگی به دلیل ظرفیت محدود تماس بگیرید.

فرصت آخر

مشاوره رایگان (تماس بگیرید)